Dodacie podmienky

Tovar, zakúpený v našom internetovom obchode (www.obliekamedeticky.sk), Vám vieme doručiť jedným z nasledovných spôsobov:

  • Osobný odber na sídle E-SHOPu
  • GLS prepravca - Prepravné na zásielky služba GLS (s dodávkou kupujúcemu maximálne do 48 hodín od odovzdania tovaru na prepravu)

Pri objednávaní tovaru máte možnosť výberu jedného z týchto spôsobov dopravy. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na určenie možnosti spôsobu doručenia tovaru. To znamená, že pri niektorých tovaroch je spôsob dopravy striktne daný, bez možnosti výberu.

Cenu dopravy tovaru (a prípadne balné) od dodávateľa na miesto určenia podľa objednávky hradí kupujúci, a to podľa reálnych sadzieb vybraného prepravcu. Výnimky z tohto bodu sú uvedené priamo pri tovare, resp. v rámci objednávky. 

Dodacie lehoty závisia od dostupnosti tovaru a samotnej dĺžky dopravy, ktorá je daná prepravcom. To znamená, že samotnú dĺžku dodania si vypočítate podľa vzorca:

celková dĺžka dodania (dodacia lehota) = dostupnosť tovaru + počet dní na prepravu vybraným prepravcom.

V prípade, že kupujúci uhrádza platbu za tovar bezhotovostne, dodacia lehota sa predlžuje o dobu, ktorú potrebuje príslušná banková inštitúcia na uskutočnenie prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa, prípadne na potvrdenie uskutočnenia prevodu hodnoty objednávky na účet prevádzkovateľa.

Dostupnosť tovaru sa spravidla pohybuje od 1 dňa po 2 týždne (výnimočne aj dlhšie, presný údaj sa nachádza pri tovare). Počet dní, ktoré sú potrebné pre samotnú prepravu, určuje konkrétny prepravca, pričom v prípade Slovenskej pošty je to spravidla max do 1 týždňa, u špedičných a kuriérskych služieb je to od 24 hod. do 72 hod.

V prípade, že si objednáte viac tovarov s rôznou dostupnosťou, tovar Vám bude doručený naraz v jednej zásielke, a podľa termínu najdlhšej dostupnosti. V prípade, že požadujete, aby Vám bol tovar doručený postupne, udajte to prosím do poznámky, prípadne nás kontaktujte telefonicky. V tomto prípade však platíte dopravné náklady jednotlivo, pri dodaní každého z tovarov.

Tovar je počas prepravy poistený konkrétnym prepravcom podľa jeho štandardných podmienok, pričom toto štandardné poistenie je zahrnuté v cene prepravy.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na uvedené miesto (pred vchod obytného domu). Súčasťou dodávky nie je inštalácia dodaného tovaru.

O celom priebehu objednávky Vás budeme informovať e-mailovými správami. V prípade, že by došlo k zmene podmienok dodania tovaru, skontaktujeme Vás telefonicky, aby sme objednávku čím skôr doriešili k Vašej spokojnosti. Preto je pre nás nevyhnutné mať na Vás e-mailový aj telefonický kontakt.

V prípade neprevzatia tovaru (na základe objednávky) si prevádzkovateľ vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.

Osobný odber je možné uskutočniť bezplatne na adrese: Francúzskych Partizánov 5666,03601 Martin.

Cena základnej dopravy v SR na balík do 5 kg štandardných rozmerov je 3,00 Eur, s dobierkou 3,50 Eur pri nákupe nad 50 Eur doprava zdarma.


Copyright © 2019. Webdesign: MAXFLOR® studio reklamné a grafické štúdio